Aquest cap de setmana,  els equips de les categories minis, infantils I cadets afronten la 14a jornada de la segona fase. Els equips Escola i el PreMini Negre afronten la trobada final  de  bàsquet aquest diumenge 10 de Maig a Balaguer.

Solament un equips  ho farà com a visitant, en aquest cas,  el Mini Negre jugarà a la pista del Tremp dissabte 9 de Maig a les 17:00.

Ja dissabte 9 de Maig, al matí i  al Pavelló Barris Nord, jugarà l’Infantil Negre davant el Vilafranca a partir de les 11:00h. També el dissabte, a la tarda i al Pavelló de Pardinyes, jugarà el Mini  Groc davant del Gramenet  a partir de les 16:00 h. Ja diumenge 10 de Maig, a a la tarda i al Pavelló de Pardinyes, per una banda, l’Infantil Groc jugarà davant el Bellpuig a les 16:00 i per l’altra, el Cadet jugarà  davant el Torrefarrera a partir de les 17:30. Ja per últim, el Mini Negre jugarà davant l’Alpicat a partir de les 19:00.

Aquest cap de setmana, l’equip PreMini Groc afronta la Final a Quatre de la seva categoria.  Aquesta temporada la Final a Quatre es juga AQUEST DISSABTE 9 DE MAIG  A BELLPUIG. Els nostres jugaran la semifinal davant el Frederic Godàs06 a partir de les 10:00  i si guanyen la final serà el mateix dia però, a partir de les 16:30.

També aquest cap de setmana, l’equip Junior Negre afronta la Final a Quatre de la seva categoria.  Aquesta temporada la Final a Quatre es juga AQUEST DIUMENGE 10 DE MAIG  A FRAGA. Els nostres jugaran la semifinal davant el Tàrrega a partir de les 12:30  i si guanyen la final serà el mateix dia però, a partir de les 17:00.

HORARIS 9/10 de MAIG de 2015

9 DE MAIG DE 2014

17:00 Tremp-MINI NEGRE

 

PAVELLÓ BARRIS NORD

11:00 INFANTIL NEGRE- Vilafranca

PAVELLÓ PARDINYES

16:00 MINI GROC – Gramenet

 

FINAL A QUATRE PREMINI A BELLPUIG (9 DE MAIG)

10:00 PREMINI GROC – Frederic Godàs06

16:30 FINAL

 

10 DE MAIG DE 2014

FINAL A QUATRE JUNIOR A FRAGA (10 DE MAIG)

12:30 Tarrega – JUNIOR NEGRE

17:00 FINAL

 

PAVELLÓ PARDINYES

16:00 INFANTIL GROC – Bellpuig

17:30 CADET – Torrefarrera

19:00 MINI NEGRE – Alpicat

 

TROBADA FINAL BÀSQUET A BALAGUER (10 DE MAIG)

9:45 CENG «B» – ESCOLA «B»

10:30 ESCOLA «A»- Andorra

11:15 PREMINI NEGRE – Escales

13:15 Torrefarrera «B» – ESCOLA «B»

14:00 Rosello – PREMINI NEGRE

14:00 Torrefarrera «A» – ESCOLA «A»